Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Raštvedybos namų darbai

Raštvedybos namų darbai (85 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dokumentų valdymas ir bendroji specialybės kalbos kultūra

  Įvadas. Darbo tikslai. Teorinė dalis. Bendrieji dokumentų tekstams keliami reikalavimai (trumpumo, tikslumo, aiškumo principas). Komercinių laiškų tekstų ypatumai. Santrumpos dokumentuose. Protokolų, aktų, įsakymų tekstų struktūros ypatumai. Išvados. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-02-08
 • Dokumentų valdymas: "Dangaus bankas"

  Dokumentų valdymo namų darbas. Įvadas. AB "Dangaus bankas" charakteristika. Europass gyvenimo aprašymas. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Įsakymas dėl atostogų. Charakteristika. Akcinės bendrovės "Dangaus bankas" ekonomisto pareigybės nuostatai. Pažyma. Darbo sutarties forma. Prašymas dėl pažymos apie valstybinį socialinį draudimą išdavimo. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbuotojo darbo pažymėjimas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(24 puslapiai)
  2011-09-16
 • Dokumentų valdymas: duonos gamyba ir prekyba UAB "Gardėsis"

  Įvadas. Darbo tikslai: Atlikti uždarosios akcinės bendrovės "Gardėsis" veiklos analizę; Parengti įmonės vidaus veiklos dokumentus. UAB "Gardėsis" charakteristika. Veiklos dokumentai. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl nuosavo automobilio komandiruotės tikslams veiklos patvirtinimo. Darbo sutartis. Dėl leidimo naudotis patalpomis. Rekomendacija dėl vadybininko pareigų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Pažyma apie darbą. Protokolas. Dokumentacijos planas. Bylų perėmimo aktas. Nurašymo aktas. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Išvados. Priedai (3 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2010-06-14
 • Dokumentų valdymas: projektavimo valdymas UAB "Svajonė"

  Įvadas. UAB "Svajonė" charakteristika. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų suteikimo. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl nemokamų atostogų. Administratoriaus pareiginiai nuostatai. Atsakomasis raštas dėl bendradarbiavimo. Siunčiamas paslaugų kainoraštis. Įgaliojimas dėl finansinių dokumentų paėmimo. Rekomendacija dėl vyresniojo finansininko pareigų. Pažyma apie vidutinį darbo užmokestį. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Statybinių medžiagų nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados. Priedai (3 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2009-02-23
 • Dokumentų valdymas: UAB "Maxima LT"

  Įvadas. Susipažinimas su įmone. Dokumentų rengimo ypatumai. Įmonės veiklos dokumentų grupės. Įmonės veiklos dokumentai. Teisės aktai. Veiklos įsakymai. Personalo valdymo dokumentai. Įsidarbinimo dokumentai. Įdarbinimo dokumentai. Darbo veiklos procesų dokumentavimas personalo įsakymuose. UAB "Maxima LT" įsakymo apibūdinimas.
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2011-11-17
 • Dokumentų valdymas: UAB "Rega"

  Įvadas. Tikslas: praktiškai panaudoti per paskaitas įgytas teorines dokumentų valdymo ir rengimo įgytas žinias. UAB "Rega" charakteristikos sudėtinės dalys. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Dėl automobilio naudojimo. Įsakymas. Dėl darbo sutarties nutraukimo. Buhalterio pareigybės nuostatai. Dėl Pauliaus regos tikrinimo. Dėl kontaktinių lęšių gražinimo gamintojui. Rekomendacija. Dėl personalo skyriaus vadovo pareigų. Pažyma. Apie gautas pajamas. Uždaroji akcinė bendrovė "Rega". Direktorių valdybos posėdžio protokolas. Padangų nurašymo. Aktas. Materialinių vertybių perdavimo ir priėmimo aktas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(22 puslapiai)
  2008-09-17
 • Dokumentų valdymas. Įsakymai

  Įvadas. Teorinė dalis. Įsakymai. Rekvizitai. Tekstų ypatybės. Pagrindinių rekvizitų įforminimas. Įsakymų rūšys. Praktinė užduotis. Įsakymas dėl dokumentų rengimo tvarkos patvirtinimo. Įsakymas dės priėmimo į darbą. Įsakymas dėl perkėlimo į kitas pareigas. Įsakymas dėl atostogų. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(17 puslapių)
  2009-05-06
 • Dokumentų valdymo norminis metodinis pagrindas

  Įvadas. Dokumentų valdymo norminės metodinės bazės samprata. Lietuvos archyvo departamento norminiai dokumentai. Įstaigos (Įmonės) dokumentų valdymo instrukcija. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(10 puslapių)
  2008-03-29
 • Elektroninis dokumentas ir elektroninio dokumento apyvarta

  Įvadas. Elektroninio dokumento samprata. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai jų juridinė galia. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Elektroninio laiško pavyzdys. Paskolos sutartis. Pažyma. Gyvenimo aprašymas, pagal (CV) Europass pavyzdį. Motyvacinis laiškas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-12-04
 • Funkcionuojantys dokumentai ir jų apžvalga UADB "Baltikums konsultacijos"

  Įvadas. Organizacijos pristatymas. Dokumentų valdymo sistema, registravimo priemonės. Organizaciniai dokumentai ir jų apžvalga. Tvarkomieji dokumentai ir jų apžvalga. Informaciniai dokumentai ir jų apžvalga. Bylų formavimas. Dokumentacijos planas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(11 puslapių)
  2006-11-28
 • Įmonės analizė ir dokumentų rinkinys: UAB "Kaitra"

  Teorinė dalis. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalo sudėtis. Veiklos dokumentų grupės. Dokumentų apyvartos organizavimas. Dokumentų registravimo tvarka. Praktinė dalis. Priedai. Pažyma apie gautas pajamas. Rekomendacija. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl komisijos sudarymo. Bylų perdavimo ir priėmimo aktas. Aktas dėl inventoriaus nurašymo. Darbuotojų posėdžio protokolas. Atsakomasis raštas. Iniciatyvinis raštas. Pareiginiai nuostatai. Įsakymų blankas. Įmonės siunčiamųjų ir rengiamųjų dokumentų blankas. Gyvenimo aprašymas.
  Raštvedyba, namų darbas(20 puslapių)
  2007-03-26
 • Įmonės bylų nomenklatūra ir bylų sudarymas (2)

  Įvadas. Teorinė dalis. Institucija – LAD. Bylų nomenklatūros samprata. Nomenklatūros rengimo tvarka. Nomenklatūros turinys. Bylos samprata. Bylų formavimo principai. Bylų įforminimo taisyklės. Bylų saugojimas. Dokumentų naikinimas. Išvados. Pavyzdžiai.
  Raštvedyba, namų darbas(18 puslapių)
  2006-12-14
 • Įmonės charakteristika ir dokumentai: Lietuvos viešojo administravimo institutas

  Įvadas. Įmonės charakteristika. Dokumentai: Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl darbo sutarties nutraukimo. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl konferencijos atidėjimo. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Buhalterio pareigybės nuostatai. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Garantinis raštas. Lydraštis. Komercinis pasiūlymas. Įgaliojimas. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Pažyma apie gautas pajamas. Protokolas. Komisijos surašytas aktas. Dviejų asmenų surašytas aktas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(35 puslapiai)
  2007-02-05
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "ABCBANKAS"

  Įvadas. Teorinė dalis. Akcinės bendrovės "ABCBANKAS" charakteristika (1 lentelė). Praktinė dalis. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Motyvacinis laiškas dėl reklamos vadybininko pareigų. Prašymas dėl atostogų suteikimo. Įsakymas dėl Algirdo Šniokos priėmimo į darbą. Administratoriaus pareiginiai nuostatai. Dėl bendradarbiavimo. Dėl kambario rezervavimo. Įgaliojimas dėl reklaminio stendo kūrimo. Pažyma apie darbą. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Pagrindinio kompiuterio patikrinimo aktas. Dokumentų perdavimo aktas. 2007 metų dokumentacijos planas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (2).
  Raštvedyba, namų darbas(21 puslapis)
  2008-02-21
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "Lietuvos draudimas"

  Įvadas. Darbo tikslas: tobulinti žinias, išmokti rengti dokumentus pagal galiojančius teisės aktus. Įmonės charakteristika. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Konsultanto pareigybės nuostatai. Garantinis raštas dėl išankstinio bilietų rezervavimo. Įgaliojimas dėl kompiuterių perėmimo. Pažyma apie gautas pajamas. Protokolas. Kompiuterio nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (2 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(19 puslapių)
  2009-06-30
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "Lietuvos draudimas" (2)

  Įvadas. Teorinė dalis. Uždarosios draudimo bendrovės "Lietuvos draudimas" charakteristika. Praktinė dalis. Uždarosios draudimo bendrovės "Lietuvos draudimas" dokumentų sąrašas. Prašymai (2). Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl nemokamų atostogų. Buhalterės pareigybės nuostatai. Garantinis raštas dėl apmokėjimo už prisijungimą prie duomenų bazės. Įgaliojimas. Pažyma apie gautas pajamas. Tarybos posėdžio protokolas. Kompiuterio nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Priedai (2 psl.). Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(30 puslapių)
  2009-08-17
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "Mirtos bankas"

  Įvadas. Veiklos dokumentai. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl griežtos atskaitomybės dokumentų. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Pažyma apie darbą. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Kompiuterinės technikos nurašymo aktas. Perdavimo ir priėmimo aktas. Išvados. Priedai (2).
  Raštvedyba, namų darbas(19 puslapių)
  2007-07-11
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "Vakarų Bankas"

  Įvadas. Bendrovės charakteristika. Dokumentų pavyzdžiai. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Pažyma apie griežtos apskaitos dokumentus. Pirkimo komisijos posėdžio protokolas. Komisijos surašytas aktas. Dviejų asmenų aktas: Materialinių vertybių nurašymo aktas, bylų perdavimo ir perėmimo aktas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (3).
  Raštvedyba, namų darbas(24 puslapiai)
  2008-08-18
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: AB "Žvaigždės bankas"

  Įvadas. Akcinės bendrovės "Žvaigždės bankas" charakteristika. Įmonės duomenys. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Pažyma apie gautas pajamas. Protokolas. Kompiuterio nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (5). Akcinės bendrovės "Žvaigždės bankas" organizacinė struktūra. Dokumentų registrų sąrašas. Europass gyvenimo aprašymas. Susirinkimo darbuotojų sąrašas. Akcinės bendrovės "Žvaigždės bankas" personalas.
  Raštvedyba, namų darbas(20 puslapių)
  2007-08-23
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: baldų prekybos UAB "Audėjas"

  Įvadas. UAB "Audėjas" charakteristika. Veiklos dokumentai. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl Anželos Kulienės nemokamų atostogų. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Pažyma apie darbą. Protokolas. Nurašymo aktas. Dokumentų perėmimo aktas. Išvada. Priedai (2).
  Raštvedyba, namų darbas(21 puslapis)
  2008-01-18
Puslapyje rodyti po