Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Dokumentų valdymas: UAB "Maxima LT"

Dokumentų valdymas: UAB "Maxima LT"

  
 
 
1234567891011121314151617
Aprašymas

Įvadas. Susipažinimas su įmone. Dokumentų rengimo ypatumai. Įmonės veiklos dokumentų grupės. Įmonės veiklos dokumentai. Teisės aktai. Veiklos įsakymai. Personalo valdymo dokumentai. Įsidarbinimo dokumentai. Įdarbinimo dokumentai. Darbo veiklos procesų dokumentavimas personalo įsakymuose. UAB "Maxima LT" įsakymo apibūdinimas.

Ištrauka

Šiais laikais kiekvienos įmonės ar įstaigos veikla yra paremta dokumentais. Nors jau daug laiko dokumentai turi būti parengiami pagal dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles, tačiau dar daug įmonių ar įstaigų savo dokumentuose palieka daug klaidų arba vadovaujasi ne naujausiomis raštvedybos taisyklėmis, o senesnėmis. Pateikiant netaisyklingai parašytus dokumentus yra klaidinami žmonės, kurie neišmano raštvedybos taisyklių. Taip susiformuoja nesibaigiantis klaidų ratas. Būtent todėl yra labai svarbu turėti išsilavinusius ir nuolat savo žinias atnaujinančius darbuotojus, atsakingus už dokumentų valdymą įmonėje ar įstaigoje.
Šio darbo tikslas yra mokėti analizuoti ir vertinti įmonės dokumentų valdymo sistemą bei dokumentų rengimo, tvarkymo procedūras.
Savarankiško darbo uždaviniai:
1. Pristatyti pasirinktą įmonę.
2. Nustatyti dokumentų rengimo ir apyvartos ypatumus įmonėje.
3. Apibūdinti įmonės veiklos dokumentų grupes.
4. Pasirinkti ir apibūdinti vieną iš veiklos dokumentų grupių įmonės dokumentą.
5. Pridėti šios rūšies dokumentą, apibūdinti jį, jei yra klaidų – nurodyti kokios ir pateikti pasiūlymus įmonei.
6. Pridėti šio dokumento kopiją į priedus.

UAB "MAXIMA LT", tai didžiausias Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas. Šiuo metu Lietuvoje beveik nėra didesnio miestelio, kuriame nebūtų Maxima parduotuvės. Joje galima apsilankyti ir nusipirkti pamėgtų kokybiškų ir nebrangių prekių. Tokios pačios patogios parduotuvės sėkmingai veikia Latvijoje ir Estijoje, jų skaičius vis didėja.
UAB "MAXIMA LT" toliau vadinama Bendrovė yra savarankiškas, ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, pagal savo prievoles atsako tik savo turtu. Veikiantis pagal Lietuvos Respublikos įmonių, uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą, bei įstatus. Bendrovė turi antspaudą, kuriame užrašyta: Uždaroji akcinė bendrovė "MAXIMA LT", Lietuvos Respublika, Vilnius ir gali jį naudoti savo nuožiūra. Bendrovė turi sąskaitą banke ir gali ja naudotis savo nuožiūra. Bendrovė gali turėti ir kitokias teises, net nenumatytas įstatuose, jeigu tai neprieštarauja LR įstatymams.
UAB "MAXIMA LT" įsteigta ir įregistruota Vilniaus miesto savivaldybėje 1995 m. kovo mėn. 17 d., įmonės kodas 123033512. Bendrovės adresas: Savanorių pr. 247, Vilnius.
UAB "MAXIMA LT" veikla yra mažmeninė ir didmeninė prekyba Lietuvos miestuose, maisto gamyba, sandėliavimas ir logistika, patalpų nuoma ir eksploatavimas.
Bendrovės veiklos tikslas – užsiimti prekybos ir paslaugų teikimu, siekiant gauti pelno. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRaštvedybos namų darbas
KategorijaRaštvedyba
TipasNamų darbai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai3 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis90.16 KB
Autoriusjulija
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2011 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasRita Piktožienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Dokumentu valdymas [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 14 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Rita Piktožienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą