Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba

Raštvedyba (342 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dokumentų valdymas ir bendroji specialybės kalbos kultūra

  Įvadas. Darbo tikslai. Teorinė dalis. Bendrieji dokumentų tekstams keliami reikalavimai (trumpumo, tikslumo, aiškumo principas). Komercinių laiškų tekstų ypatumai. Santrumpos dokumentuose. Protokolų, aktų, įsakymų tekstų struktūros ypatumai. Išvados. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-02-08
 • Dokumentų valdymas, bendrosios specialybės kalbos kultūra

  Įvadas. Teorinė dalis. Bendrieji dokumentų tekstams keliami reikalavimai (trumpumo, tikslumo, aiškumo principas). Komercinių laiškų tekstų ypatumai. Santrumpos dokumentuose. Protokolų, aktų, įsakymų tekstų struktūros ypatumai. Išvados. Priedai (5).
  Raštvedyba, rašinys(14 puslapių)
  2007-01-22
 • Dokumentų valdymas: "Dangaus bankas"

  Dokumentų valdymo namų darbas. Įvadas. AB "Dangaus bankas" charakteristika. Europass gyvenimo aprašymas. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Įsakymas dėl atostogų. Charakteristika. Akcinės bendrovės "Dangaus bankas" ekonomisto pareigybės nuostatai. Pažyma. Darbo sutarties forma. Prašymas dėl pažymos apie valstybinį socialinį draudimą išdavimo. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbuotojo darbo pažymėjimas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(24 puslapiai)
  2011-09-16
 • Dokumentų valdymas: AB "Vilniaus pergalė"

  Įvadas. Europass. Prašymas. Dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Dingusių bylų aktas. Tarybos susirinkimo protokolas. Tarybos susirinkimo protokolas. Dėl susirinkimo. Pažyma apie mėnesinį atlyginimą. 2011 metų dokumentacijos planas. Išvados.
  Raštvedyba, pavyzdys(13 puslapių)
  2011-05-19
 • Dokumentų valdymas: duonos gamyba ir prekyba UAB "Gardėsis"

  Įvadas. Darbo tikslai: Atlikti uždarosios akcinės bendrovės "Gardėsis" veiklos analizę; Parengti įmonės vidaus veiklos dokumentus. UAB "Gardėsis" charakteristika. Veiklos dokumentai. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl nuosavo automobilio komandiruotės tikslams veiklos patvirtinimo. Darbo sutartis. Dėl leidimo naudotis patalpomis. Rekomendacija dėl vadybininko pareigų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Pažyma apie darbą. Protokolas. Dokumentacijos planas. Bylų perėmimo aktas. Nurašymo aktas. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Išvados. Priedai (3 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2010-06-14
 • Dokumentų valdymas: projektavimo valdymas UAB "Svajonė"

  Įvadas. UAB "Svajonė" charakteristika. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų suteikimo. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl nemokamų atostogų. Administratoriaus pareiginiai nuostatai. Atsakomasis raštas dėl bendradarbiavimo. Siunčiamas paslaugų kainoraštis. Įgaliojimas dėl finansinių dokumentų paėmimo. Rekomendacija dėl vyresniojo finansininko pareigų. Pažyma apie vidutinį darbo užmokestį. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Statybinių medžiagų nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados. Priedai (3 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2009-02-23
 • Dokumentų valdymas: UAB "Baltesta"

  Dėl skelbimo išspausdinimo. Pažyma apie gautas pajamas. Pažyma apie darbą. Rekomendacija dėl vyresniojo specialisto pareigų. Perdavimo ir priėmimo aktas. Protokolas. Tarnybinis pranešimas dėl kosmetikos prekių atvežimo. Nutarimas dėl kosmetikos priemonių gabenimo maršruto pakeitimų. Sprendimas dėl lėšų skyrimo. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Potvarkis. Dėl žemės sklypų planų patvirtinimo. Įgaliojimas. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas.
  Raštvedyba, pavyzdys(17 puslapių)
  2009-12-08
 • Dokumentų valdymas: UAB "Maxima LT"

  Įvadas. Susipažinimas su įmone. Dokumentų rengimo ypatumai. Įmonės veiklos dokumentų grupės. Įmonės veiklos dokumentai. Teisės aktai. Veiklos įsakymai. Personalo valdymo dokumentai. Įsidarbinimo dokumentai. Įdarbinimo dokumentai. Darbo veiklos procesų dokumentavimas personalo įsakymuose. UAB "Maxima LT" įsakymo apibūdinimas.
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2011-11-17
 • Dokumentų valdymas: UAB "Rega"

  Įvadas. Tikslas: praktiškai panaudoti per paskaitas įgytas teorines dokumentų valdymo ir rengimo įgytas žinias. UAB "Rega" charakteristikos sudėtinės dalys. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Dėl automobilio naudojimo. Įsakymas. Dėl darbo sutarties nutraukimo. Buhalterio pareigybės nuostatai. Dėl Pauliaus regos tikrinimo. Dėl kontaktinių lęšių gražinimo gamintojui. Rekomendacija. Dėl personalo skyriaus vadovo pareigų. Pažyma. Apie gautas pajamas. Uždaroji akcinė bendrovė "Rega". Direktorių valdybos posėdžio protokolas. Padangų nurašymo. Aktas. Materialinių vertybių perdavimo ir priėmimo aktas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(22 puslapiai)
  2008-09-17
 • Dokumentų valdymas. Asmens bylos dokumentai

  Įvadas. Teorinė dalis. Asmens bylos dokumentas. Asmens bylos samprata. Dokumentų, esančių byloje, vidaus aprašas. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Rekomendacija. Charakteristika. Asmens kortelė. Asmens byla. Prašymas. Praktinė dalis. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Įsakymas. Prašymas. Administratoriaus pareigybės nuostatai. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(15 puslapių)
  2007-02-27
 • Dokumentų valdymas. Įsakymai

  Įvadas. Teorinė dalis. Įsakymai. Rekvizitai. Tekstų ypatybės. Pagrindinių rekvizitų įforminimas. Įsakymų rūšys. Praktinė užduotis. Įsakymas dėl dokumentų rengimo tvarkos patvirtinimo. Įsakymas dės priėmimo į darbą. Įsakymas dėl perkėlimo į kitas pareigas. Įsakymas dėl atostogų. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(17 puslapių)
  2009-05-06
 • Dokumentų valdymo norminis metodinis pagrindas

  Įvadas. Dokumentų valdymo norminės metodinės bazės samprata. Lietuvos archyvo departamento norminiai dokumentai. Įstaigos (Įmonės) dokumentų valdymo instrukcija. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(10 puslapių)
  2008-03-29
 • Elektroniniai dokumentai

  Elektroniniai dokumentai. Pagrindiniai reikalavimai dokumentui. Elektroninių ir tradicinių dokumentų skirtumai. Laikmenos ir turinio santykis. Informacijos fiksavimo laikmenoje būdas. Dokumento forma. Metaduomenys. Dokumentų saugojimas. Dokumento samprata viešajame sektoriuje. Elektroninių dokumentų valdymo sistema. Elektroninių dokumentų rengimas ir įforminimas. Elektroninių dokumentų registravimas. Elektroninių bylų sudarymas. Elektroninių bylų tvarkymas. Teisės aktai, reglamentuojantys dokumentų saugojimą. Pagrindiniai reikalavimai elektroninių dokumentų saugojimui. Elektroninių dokumentų saugojimo organizacinės priemonės. Saugumo užtikrinimo priemonės. Elektroninių dokumentų naikinimas. Reikalavimai elektroninių dokumentų formatams. Reikalavimai atviriems elektroninių dokumentų standartams ir formatams . Rekomenduojami atvirieji elektroninių dokumentų standartai ir formatai.
  Raštvedyba, referatas(11 puslapių)
  2007-03-13
 • Elektroninio dokumento rašymo taisyklės

  Dokumentų įforminimo formatai. Popieriaus lapo formatavimo galimybės. Teksto formavimas. Teksto rinkimo taisyklės. Tabuliatoriaus reguliavimas. Nespausdinami ženklai. Teksto fragmento paieška/pakeitimas. Masinių klaidų taisymas. Darbas su dideliais dokumentais. Šablonai. Dalykinės rodyklės kūrimas. Turinio sudarymas.
  Raštvedyba, konspektas(5 puslapiai)
  2005-06-07
 • Elektroninis dokumentas

  Įvadas. Elektroninio dokumento samprata. Informacinės technologijos ir dokumentai. Elektroninis parašas. Lietuvos respublikos vyriausybės politika diegiant naujoves. Elektroninio dokumento apibrėžimas. Elektroninis laiškas. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-13
 • Elektroninis dokumentas (2)

  Įvadas. Kompiuterinė informacija ir elektroninio dokumento santykis. Elektroninio dokumento samprata. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai ir jų juridinė galia. Elektroninis parašas. Sertifikatas. Elektroninis parašas Lietuvoje. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(12 puslapių)
  2007-02-02
 • Elektroninis dokumentas ir elektroninė dokumentų apyvarta

  Įvadas. Elektroninio dokumento samprata. Elektroninių dokumentų privalumai ir trūkumai. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai, jų juridinė galia. Išvados. Motyvacinis laiškas. Pažyma. Elektroninis laiškas (oferta). Gyvenimo aprašymas. Paskolos sutartis.
  Raštvedyba, referatas(15 puslapių)
  2007-02-01
 • Elektroninis dokumentas ir elektroninė dokumentų apyvarta (2)

  Įvadas. Teorinė dalis. Elektroninis dokumentas. Elektroninio dokumento samprata. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai, jų juridinė galia. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Elektroninis parašas. Elektroninis laiškas. Elektroninio laiško bendrieji principai. Elektroninio laiško forma ir struktūra. "Prikabintos bylos". "Vizitinė kortelė". Auksinės etiketo taisyklės. Praktinė dalis. Dokumentų priedai. Elektroninio laiško pavyzdys. Paskolos sutartis. Pažyma. Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(13 puslapių)
  2007-12-21
 • Elektroninis dokumentas ir elektroninio dokumento apyvarta

  Įvadas. Elektroninio dokumento samprata. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai jų juridinė galia. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Elektroninio laiško pavyzdys. Paskolos sutartis. Pažyma. Gyvenimo aprašymas, pagal (CV) Europass pavyzdį. Motyvacinis laiškas. Išvados.
  Raštvedyba, namų darbas(14 puslapių)
  2007-12-04
 • Elektroninis dokumentas ir elektroninių dokumentų apyvarta

  Įvadas. Elektroninio dokumento samprata. Tradiciniai ir elektroniniai dokumentai jų juridinė galia. Elektroninis parašas. Elektroninio dokumento privalumai ir trūkumai. Ofertos pavyzdys. Ofertos priedas. Paskolos sutartis. Pažyma. "CV" – Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(12 puslapių)
  2006-04-10
Puslapyje rodyti po