Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba

Raštvedyba (342 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Įmonės raštvedybos sistemos analizė: UAB "Vakarų laivų remontas"

  Įvadas. Trumpas įmonės veiklos aprašymas. Įmonės valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentu apyvartos schema ir aprašymas. (Gaunamų) dokumentų judėjimo schema. Gaunamų dokumentų registravimas ir vykdymas. (Siunčiamų) dokumentų judėjimo schema. Siunčiamų dokumentų rengimas, derinimas, pasirašymas ir registravimas. Registravimo priemonės ir reikalavimai. Bylų sudarymas – nomenklatūra. Išvados ir pastabos.
  Raštvedyba, analizė(15 puslapių)
  2006-03-29
 • Įmonės raštvedybos sistemos analizė: UAB "Valkenda"

  Įvadas. Trumpas UAB "Valkenda" įmonės veiklos aprašymas. UAB "Valkenda" valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentų apyvartos schema ir aprašymas. Dokumentų registravimas. Bylų nomenklatūra. Išvados ir pastabos.
  Raštvedyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-09-11
 • Įmonės rengiamų dokumentų pavyzdžiai: UAB "Dentida"

  Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalo sudėtis. Veiklos dokumentų grupės. Dokumentų apyvartos organizavimas. Kita informacija. Įstaigos siunčiamųjų ir rengiamų dokumentų blankas. Įsakymų blankas. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Administratoriaus pareigybinės nuostatos. Pažyma. Protokolas. Nurašymo aktas.
  Raštvedyba, namų darbas(17 puslapių)
  2007-03-14
 • Įmonės steigimas (3)

  Steigimo sutartis. Steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas. VAS dalyvių sąrašai. VAS susirinkimo darbotvarkė. Steigimo ataskaita. Revizoriaus išvada dėl ataskaitos. Registravimo duomenys. Prašymas Marijampolės miesto savivaldybei (registravimo duomenys pagal Lietuvos Respublikos (LR) rejestro įstatymo numatytus reikalavimus). UAB "Armita" įstatai. Revizoriaus auditoriaus darbo reglamentas. Administracijos vadovo (direktoriaus) darbo reglamentas. Darbuotojų darbo užmokesčio mokėjimo ir tikslinės materialinės pašalpos suteikimo nuostatai. Bendrovės vidaus darbo taisyklės.
  Raštvedyba, pavyzdys(29 puslapiai)
  2007-05-21
 • Įmonės veikla ir dokumentai: UAB "Ratai"

  Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės "Ratai" charakteristika. Uždarosios akcinės bendrovės "Ratai" veiklos dokumentai. Asmens byla. Bylos vidaus apyrašas. Prašymas priimti į darbą. Europass gyvenimo aprašymas. Socialinio draudimo pažymėjimas. Rekomendacija. Darbo sutartis. Pareigybės nuostatai. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbuotojo darbo pažymėjimas. Asmens kortelė. Pažyma. Prašymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl skatinimo. Išvados. Priedas (1).
  Raštvedyba, namų darbas(34 puslapiai)
  2011-05-17
 • Įmonės veiklos aprašymas ir jos organizacijos tvarkomieji dokumentai: AB "Baltija"

  Įvadas. Trumpas įmonės veiklos aprašymas. Įmonės valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentų apyvarta ir aprašymas. Tvarkomųjų dokumentų įforminimas. Organizacinių dokumentų įforminimas. Informacinių dokumentų įforminimas. Bendrieji reikalavimai. Gaunamų dokumentų priėmimas ir tvarkymas. Siunčiamųjų ir vidaus dokumentų tvarkymas. Ryšys su faksu. Dokumentų kiekio apskaita. Bylų sudarymas – nomenklatūra. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(18 puslapių)
  2007-02-01
 • Įmonės veiklos dokumentai: AB "Leitiva"

  Įvadas. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalas. Norminiai dokumentai reglamentuojantys dokumentų rengimą ir tvarkymą. Įstaigos dokumentų valdymo sistema. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Elektroninių dokumentų rengimo tvarka. Darbuotojai rengiantys ir tvarkantys veiklos dokumentus. Dokumentų registravimo procedūros. Įmonės organizacijos archyvas. Pasiūlymai kaip pagerinti pasirinktos organizacijos dokumentų valdymą. Išvados. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Vadybininko pareiginiai nuostatai. Atsakomasis raštas. Lydraštis. Įgaliojimas. Rekomendacija. Pažyma. Protokolas. Įmonės sandėlio patikrinimo aktas. Buhalterinių dokumentų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas.
  Raštvedyba, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2009-02-24
 • Įmonės veiklos dokumentai: UAB "Motyvas"

  Dokumentų valdymo namų darbas. Įvadas Teorijos užduotis. Uždarosios akcinės bendrovės "Motyvas" charakteristika. UAB "Motyvas" įmonės darbuotojo asmens bylos dokumentai. Prašymas priimti į darbą. Įsakymas. Dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas. Dėl priėmimo į darbą. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Uždarosios akcinės bendrovės "Motyvas". Buhalterio pareigybės nuostatai. Pažyma apie darbą. Darbo sutartis. Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimas. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis Asmens kortelė. Išvados. Priedas (1).
  Raštvedyba, pavyzdys(24 puslapiai)
  2010-12-22
 • Įmonės veiklos dokumentai: UAB "Vėsa"

  Teorinė dalis. Pareigybės nuostatai. Dokumentai. Raštų blankas. Įsakymų blankas. Prašymas dėl pažymos išdavimo ankstesnėje darbovietėje (surašyta ranka). Pasiaiškinimas dėl darbo drausmės pažeidimo. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl dokumentų nurašymo komisijos sudarymo. Įsakymas dėl Rasos Akulevičiūtės nemokamų atostogų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Komercinė sutartis. Atsakomasis raštas. Tarnybinis pranešimas tarnybinio finansavimo. Protokolas. Naikinti atrinktų bylų aktas. Bylų perėmimo aktas. Archyvo pažymėjimas.
  Raštvedyba, referatas(25 puslapiai)
  2007-01-10
 • Įmonės veiklos dokumentai: UAB "Vėtra"

  Dokumentų blankai. Blankai. Raštų blankas. Įsakymų blankas. Asmenų reikalų raštai. Prašymas privataus asmens dėl priėmimo į darbą. Gyvenimo aprašymas (lietuvių kalba). Curriculum vitae (anglų kalba). Motyvacinis laiškas. Prašymas įmonės darbuotojo dėl atostogų. Tvarkomieji dokumentai. Įsakymas dėl raštvedybos taisyklių patvirtinimo. Įsakymas dėl Dovilės Chadišaitės priėmimo į darbą. Įsakymas dėl Dovilės Chadišaitės perkėlimo į kitas pareigas. Įsakymas dėl Dovilės Chadišaitės atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl Julijos Krapaitės nemokamų atostogų. Organizaciniai dokumentai. UAB "Vėtra" įstatai. Buhalterio pareiginiai nuostatai. Tiekimo sutartis. Informaciniai dokumentai. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Balanso aiškinamasis raštas. Pasiūlymas(anglų kalba). Atsakymas į pasiūlymą (anglų kalba). Rekomendacija. Tarnybinis pranešimas. Protokolas. Protokolo išrašas. Patikrinimo aktas. Nurašymo aktas. Bylų perdavimo ir perėmimo aktas. Pažyma apie gautas pajamas. Pažyma apie griežtos apskaitos dokumentus ar pan. Archyvo pažymėjimas. Mokėjimo pavedimas.
  Raštvedyba, referatas(44 puslapiai)
  2007-06-22
 • Įmonės veiklos dokumentai: UAB "Žiemgala"

  Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl buhalterio pareiginių nuostatų tvirtinimo Kompiuterio nurašymo aktas. Įgaliojimas dėl pašto siuntų atsiėmimo. Prašymas. Dėl priėmimo į darbą. Motyvacinis laiškas. Gyvenimo aprašymas. Rekomendacija dėl vyresniojo buhalterio pareigų. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Tarnybinis pranešimas dėl užsakymo nr. 17 vykdymo. Archyvo pažymėjimas. Dėl bendradarbiavimo. 2009 metų bylų nomenklatūra. 2009 metų bylų nomenklatūros papildymų sąrašas. 2009 metų bylų nomenklatūros suvestinė.
  Raštvedyba, pavyzdys(21 puslapis)
  2010-04-26
 • Įmonės veiklos dokumentai: UAB "Žvaigždė"

  Prašymas dėl atostogų. Pažyma apie darbo užmokestį. Gyvenimo aprašymas. Rekomendacija. Bendrovės tarybos susirinkimo protokolas. Bendrovės tarybos susirinkimo dalyvių sąrašas. Bylų perdavimo ir priėmimo aktas. Tarnybinis pranešimas dėl nusižengimo. Įgaliojimas dėl finansinių dokumentų paėmimo. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl atostogų suteikimo. Įsakymas dėl komandiruotės. Įsakymas dėl darbuotojų darbo užmokesčio indeksavimo. Nutarimas dėl UAB "Žvaigždė" sutaupytų lėšų panaudojimo. Sprendimas dėl laimėtų lėšų panaudojimo. Potvarkis dėl UAB "Žvaigždė" patalpų plano patvirtinimo. Akcinės bendrovės įstatai. Uždarosios akcinės bendrovės "Žvaigždė" raštinės nuostatai. UAB "Žvaigždė" 2004 metų bylų nomenklatūra. Bylų perėmimo aktas. Bylos baigiamasis įrašas. Naikinti atrinktų bylų aktas. Ilgo saugojimo dokumentų valdymo bylų aprašas.
  Raštvedyba, pavyzdys(30 puslapių)
  2008-05-06
 • Įmonės veiklos dokumentai: VĮ "Jaunimo idėjų agentūra"

  Dokumentų valdymo namų darbas. Įvadas. Darbo tikslas – remiantis Lietuvoje galiojančiai bei patvirtintais įstatymais, teisės aktais ir dokumentų valdymo taisyklėmis, išanalizuoti biudžetinės įstaigos charakteristiką bei tinkamai pateikti veiklos dokumentus. Įmonės charakteristika. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europass. Įsakymas. Dėl komandiruotės į Panevėžį. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Rekomendacija dėl personalo vadovo pareigų. Biuro administratorės – apskaitininkės. pareiginiai nuostatai. Pažyma apie gautas pajamas. Darbo sutartis. Socialinio draudimo pažymėjimas. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbo pažymėjimas. Asmens kortelė. Išvados. Priedas (1).
  Raštvedyba, namų darbas(29 puslapiai)
  2010-08-20
 • Įmonės veiklos dokumentavimas

  Raštvedybos dokumentų pavyzdžiai. Raštas: Dėl skelbimo išspausdinimo; Dėl pastatų perdavimo tvarkos; Dėl duomenų anglų kalba; Dėl įmonės etiketės nuplagijavimo; Dėl nesumokėtų draudimo įmokų; Dėl siūlymo bendradarbiauti; Dėl nuolaidų kortelės. Valdybos posėdžio protokolas. Pranešimas. Valdybos posėdžio protokolas. Pirkimo ir pardavimo sutartis.
  Raštvedyba, pavyzdys(15 puslapių)
  2007-05-25
 • Įmonės veiklos dokumentų rengimo analizė: UAB "Žvaigždutė"

  Įvadas. Įsakymas. Nutarimas. Prašymas. Pažyma. Pasiaiškinimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Raštvedyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-01-22
 • Įmonių ir organizacijų veiklos dokumentai

  Iniciatyvinis raštas. Prašymas. Pažyma. Gyvenimo aprašymas. Rekomendacija. Protokolas. Sąrašas. Aktas. Tarnybinis pranešimas. Įgaliojimas. Įsakymas personalo klausimu. Įsakymas atostogų klausimu. Įsakymas komandiruotės klausimu. Įsakymas pagrindinės įstaigos veiklos klausimu. Nutarimas. Sprendimas. Potvarkis. "N" organizacijos įstatai. "N" struktūrinio padalinio nuostatai. "N" organizacijos dokumentacijos planas. Bylų perėmimo aktas. Bylų baigiamasis įrašas. Naikinti atrinktų bylų aktas. Ilgo saugojimo bylų apyrašas.
  Raštvedyba, pavyzdys(25 puslapiai)
  2006-11-20
 • Įmonių veiklos dokumentai

  Įgaliojimas dėl prekių kainoraščių patikrinimo. Įsakymas dėl atostogų suteikimo. Įsakymas dėl komandiruotės į Plungę. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl nuostatų tvirtinimo. Lietuvos respublikos teisėjų asociacijos įstatai. Neakivaizdinio skyriaus studentų bylų perdavimo aktas. Dėl kvalifikacijos kėlimo kursų organizavimo. Bylų (dokumentų) perėmimo aktas. Bylos baigiamasis įrašas. Gyvenimo aprašymas. Dėl parodos organizavimo. Įstatai. Naikinti atrinktų bylų (dokumentų) aktas. 2005 metų bylų nomenklatūra. Nuolatinio saugojimo tvarkomosios organizacinės veiklos bylų apyrašas. Policijos departamento prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos valdymo tarnybos nuostatai. Nutarimas dėl stovyklos "Vasara" kelialapių kainų. Pažyma dėl Gabrielės Motkutės mokymosi. Potvarkis dėl žemės sklypo plano praplėtimo. Prašymas dėl laisvo pamokų grafiko. Susirinkimo protokolas. Dokumentų registracijos žurnalų sąrašas. Rekomendacija. Sprendimas dėl lėšų skyrimo kompiuterių klasei įrengti. Susirinkime dalyvavusių studentų sąrašas. Tarnybinis pranešimas dėl Juozo Tautkaus nusižengimo.
  Raštvedyba, pavyzdys(32 puslapiai)
  2009-03-02
 • Individualūs darbo santykiai: teisės normos, dokumentavimas

  Įvadas. Individualūs darbo santykiai. Personalo samdos dokumentai. Darbo sutarties vykdymas. Atostogų suteikimas. Išvados. Priedai.
  Raštvedyba, referatas(14 puslapių)
  2006-03-03
 • Informaciniai dokumentai

  Dokumentų pavyzdžiai. Rašto formos pavyzdys. Pažymos formos pavyzdys - pažyma apie gautas pajamas. Rašto formos pavyzdys. Informacinių įstaigos vidaus dokumentų rekvizitų išdėstymo schema. Perdavimo ir priėmimo akto formos pavyzdys. Informacinių siunčiamųjų dokumentų rekvizitų išdėstymo schema. Protokolo formos pavyzdys.
  Raštvedyba, pavyzdys(7 puslapiai)
  2007-01-15
 • Informaciniai vidaus dokumentai

  Informacinių vidaus dokumentų rengimas ir įforminimas. Informacinių įstaigos vidaus dokumentų rekvizitų išdėstymo schema. Mokyklos tarybos posėdžio protokolas. Susidėvėjusio inventoriaus nurašymo aktas. Materialinių vertybių perdavimo ir priėmimo aktas. Pažyma apie seminaro organizavimo išlaidas. Mokyklos tarybos posėdžio protokolas.
  Raštvedyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-27
Puslapyje rodyti po