Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Įmonės veiklos dokumentai: AB "Leitiva"

Įmonės veiklos dokumentai: AB "Leitiva"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalas. Norminiai dokumentai reglamentuojantys dokumentų rengimą ir tvarkymą. Įstaigos dokumentų valdymo sistema. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Elektroninių dokumentų rengimo tvarka. Darbuotojai rengiantys ir tvarkantys veiklos dokumentus. Dokumentų registravimo procedūros. Įmonės organizacijos archyvas. Pasiūlymai kaip pagerinti pasirinktos organizacijos dokumentų valdymą. Išvados. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų. Europaso gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Vadybininko pareiginiai nuostatai. Atsakomasis raštas. Lydraštis. Įgaliojimas. Rekomendacija. Pažyma. Protokolas. Įmonės sandėlio patikrinimo aktas. Buhalterinių dokumentų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas.

Ištrauka

Nėra įmonės, įstaigos, organizacijos kuri galėtu užsiimti savo veikla, ją plėtoti be dokumentų. Dokumentus galėtume pavadinti organizacijų (įmonių, įstaigų) vienais iš svarbiausių organu.
Dokumentas- tai informacija kokioje nors laikmenoje. Dokumentuose yra išdėstoma subjektui (asmeniui organizacijai, valstybei) svarbi medžiaga. Juridiniai ar fiziniai asmenys savo sprendimus įtvirtina teisminiuose dokumentuose. Kiekviena įstaiga, įmonė organizacija turi rašyti, tvarkyti ir rinki savo įmonės dokumentuose. Juose yra pateikiama informacija apie organizaciją, jos veiklą, darbuotojus, gautą ir išsiusta informaciją.
Mano darbo tikslas – išmokti rengti ir valdyti veiklos dokumentus pagal galiojančius teisės aktus.
Savarankiško darbo uždaviniai: aprašyti pasirinktos organizacijos (šiuo metu ) duomenis (juridinį statusą, kontaktinius duomenis, nustatyti organizacijos dydį) veiklos sritį, struktūrą, personalą, norminius dokumentus, reglamentuojančių dokumentų rengimą ir tvarkymą, sistemos modelį, veiklos dokumentų grupes ir ryšius, taip pat pateikti elektroninių dokumentų rengimo tvarką, nurodyti kas rengia ir tvarko dokumentus, aprašyti įmonės organizacijos archyvą.
Pateikti įmonėje rengiamus dokumentus: prašymą Europaso gyvenimo aprašymą, įsakymą, pareiginius nuostatus, raštus, įgaliojimą, rekomendaciją, pažymą, protokolą, aktus, dokumentacijos planą.


Akcinė bendrovė "Leitiva" charakteristika.

1 Juridinis statusas

▪ Akcinė bendrovė (toliau bus minama AB) "Leitiva". Akcinė bendrovė – bendrovė kuri priklauso keliems juridiniams ar fiziniams asmenims, ir veikia kaip juridinis asmuo.


▪ AB "Leitiva" įregistruota juridinių asmenų registre. Buveinės adresas – 4520 Marijampolė, Saulės g. 25, tel. (8 345) 53470, faks. (8 343) 53470 el. p. lietiva@xxx.lt

▪ Maža įmonė kurioje dirba 36 darbuotojų. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-02-24
DalykasRaštvedybos kursinis darbas
KategorijaRaštvedyba
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis122.46 KB
AutoriusInga
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasTisikienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones veiklos dokumentai AB Leitiva [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Tisikienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą