Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Raštvedybos namų darbai

Raštvedybos namų darbai (85 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo komunikacija (2)

  Įsakymas dėl administratoriaus pareiginių nuostatų tvirtinimo. Administratorės pareiginiai nuostatai. Įsakymas dėl raštinės nuostatų tvirtinimo Kauno kolegijos ekonomikos ir teisės fakulteto. Raštinės nuostatai. Įsakymas. Dėl kasmetinių atostogų ir pavadavimo. Įsakymas komandiruočių klausimais. Įsakymas dėl paskelbimo. Dėl akcijų pirkimo. Dėl pirkimo-pardavimo sutarties nevykdymo. Pažyma apie parduotus automobilius. Pažyma apie darbo užmokestį. Jono Jonaičio charakteristika. Rekomendacija eiti. Informacinių technologijų inžinieriaus pareigas. Prašymas priimti į darbą. Prašymas atleisti iš darbo. Prašymas perkelti egzaminų sesiją. Prašymas. Gyvenimo aprašymas. Laiškai (12).
  Raštvedyba, namų darbas(35 puslapiai)
  2011-02-07
 • Verslo korespondencija

  Dokumento ir raštvedybos sąvokos. Dokumentų reikšmė. Bendrieji dokumentų įforminimo reikalavimai. Verslo (komerciniai) laiškai, jų rūšys. Apibūdinkite aktą, raštą, sprendimą, nutarimą.
  Raštvedyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-02-07
 • Verslo korespondencija (2)

  Viešbučio užsakymas. Pasiteiravimo laiškas. Pasiūlos laiškas. Prašymas dėl finansinės paramos. Užsakymo patvirtinimas. Reklaminės pasiūlos laiškas. Laiškas dėl prastos kokybės prekių. Laiškas dėl neapmokėtų sąskaitų. Užuojautos laiškas. Atsakymas į skundą dėl prastos prekių kokybės. Atsakymas į pasiteiravimo laišką. Laiškas derinant susitikimo laiką. Motyvacinis laiškas. Bendrovės kasos patikrinimo aktas. Laiškas dėl užsakymo anuliavimo. Sveikinimo laiškas jubiliejaus proga. Sveikinimo laiškas. Padėka už finansinę paramą. Rekomendacinis laiškas. Kambarių užsakymas. Laiškas bankui dėl kredito suteikimo sąlygų. Nušalinimo nuo darbo aktas. Tarnybinis pranešimas apie Neringos Neringutės neatvykimą į darbą. Visuotinio akcininkų susirinkimo protokolas. Prašymas dėl darbo sutarties nutraukimo. Motyvacinis laiškas. Gyvenimo aprašymas. Prašymas dėl perkėlimo į kitą darbą. Įsakymas dėl pakeitimų pareigybinių sąraše. Įsakymas dėl Jono Albinausko atleidimo aš darbo. Įsakymas dėl Janinos Jonytės priėmimo į darbą. Įsakymo dėl padėkos Jonui Junaičiui paskelbimo. Lydimieji raštai.
  Raštvedyba, namų darbas(38 puslapiai)
  2008-01-23
 • Verslo laiškai ir raštai: logistika

  Raštai. Raštai skirstomi. Raštų įforminimo bendrieji reikalavimai. Raštai: dėl prekių sandėliavimo, dėl pirkimo–pardavimo sutarties nevykdymo, dėl kolegijos fakulteto auditorijų remonto, dėl kolegijos auditorijų remonto. Verslo laiškai. Laiškų rūšys. Dalykinių laiškų reikalavimai. Dalykiniai laiškai: susitarimas dėl susitikimo, pranešimas apie įsigijimą, dėl bendradarbiavimo plėtojimo, dėl sandėlių nuomos, sveikinimas, užuojauta.
  Raštvedyba, namų darbas(17 puslapių)
  2010-04-06
 • Viešosios įstaigos Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos dokumentų analizė

  Juridinis statusas. Veiklos sritis. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos valdymo struktūra. Personalo sudėtis. Veiklos dokumentų grupės. Dokumentų apyvartos organizavimas. Dokumentų registravimo tvarka. Išvados ir pasiūlymai. Viešosios įstaigos Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Kučiūnų seniūnijos dokumentų analizės priedų sąrašas. Priedai.
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2007-01-11
Puslapyje rodyti po