Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Raštvedybos namų darbai

Raštvedybos namų darbai (85 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: bankininkystės paslaugos AB "Vikra"

  AB "Vikra" charakteristika ir veiklos dokumentai. Įvadas. Teorinė dalis. AB "Vikra" charakteristika. Juridinis statusas. Struktūra. Personalo valdymas. Teisės aktai, reglamentuojantys dokumentų rengimą ir tvarkymą. Pasirinktos organizacijos veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Pasirinktos organizacijos dokumentų valdymo sistema. Elektroninių dokumentų rengimo tvarka. Dokumentų registravimas. Dokumentacijos planas. Organizacijos archyvas. Praktinė dalis. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Raštas dėl informacijos suteikimo. Raštas dėl kambario rezervavimo. Įgaliojimas. Pažyma apie darbą. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Kompiuterio nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Išvados ir apibendrinimai. Priedai (5 lentelės).
  Raštvedyba, namų darbas(20 puslapių)
  2008-03-05
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: plastikinių langų gaminimas UAB "Fauga"

  Įvadas. Įmonės "Kauno Fauga" charakteristika. Juridinis statusas.Organizacijos dydis. Veiklos sritis. Struktūra. Personalas. Rengiami veiklos dokumentai. Dokumentų valdymo sistema. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Elektroninių dokumentų rengimo tvarka. Darbuotojas (-ai) rengiantis ir tvarkantis veiklos dokumentus. Dokumentų registravimo procedūros. Įmonės archyvas. Pasiūlymai. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų suteikimo. Europass cv. Įsakymas dėl Karolinos Strikovaitės mokymosi atostogų. Įsakymas dėl Aleksi Mezvrishvili atleidimo iš darbo. Dėl bendradarbiavimo. Įgaliojimas dėl kortelės atsiėmimo. Pažyma apie kazimiero petkaus vidutinį darbo užmokestį. Rekomendacija dėl administratorės pareigų. Akcininkų posėdžio protokolas. Buhalterinių dokumentų perdavimo-perėmimo aktas. Mažaverčio inventoriaus nurašymo aktas. 2007 metų dokumentacijos planas. UAB "Kauno Fauga" administracijos nuostatai. Išvados. Priedai (2 psl.)
  Raštvedyba, namų darbas(30 puslapių)
  2010-02-11
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: prekyba kompiuteriais IĮ "Matrix"

  Įvadas. IĮ "Matrix" charakteristika. Fizinio asmens prašymas. Įmonės darbuotojo prašymas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Iniciatyvinis raštas. Garantinis raštas. Įgaliojimas. Pažyma apie darbą. Darbuotojų posėdžio protokolas. Materialinių vertybių panaudojimas. Pardavimo bylų perdavimo ir priėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados ir apibendrinimas. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(24 puslapiai)
  2008-04-21
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "Draudikas"

  Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės "Draudikas" charakteristika. Įmonės "Draudikas" veiklos dokumentai. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Vadybininko pareiginiai nuostatai. Iniciatyvinis raštas. Garantinis raštas. Kvietimas. Pažyma apie darbuotojo gautas pajamas. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Komisijos surašytas nurašymo aktas. Bylų perdavimo ir priėmimo aktas. Išvados. Priedai (3).
  Raštvedyba, namų darbas(21 puslapis)
  2009-03-18
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "IT Logistika"

  Įvadas. UAB "IT Logistika" charakteristika. Fizinio asmens prašymas dėl darbo. Fizinio asmens prašymas dėl nemokamų atostogų. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Vyriausybės buhalterės pareiginiai nuostatai. Raštas dėl bendradarbiavimo. Garantinis raštas. Įgaliojimas. Pažyma apie gautas pajamas. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Komisijos surašytas aktas. Bylų perdavimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados ir apibendrinimai.
  Raštvedyba, namų darbas(22 puslapiai)
  2008-09-11
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "Naresta"

  Įvadas. Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalas. Norminiai dokumentai, reglamentuojantys dokumentų rengimą ir tvarkymą. Pasirinktos įmonės dokumentų valdymo sistema. Veiklos dokumentų grupės ir rūšys. Elektroninių dokumentų rengimo tvarka. Darbuotojas (-ai), rengiantis ir tvarkantis veiklos dokumentus šioje įmonėje. Dokumentų registravimo procedūros. Įmonės archyvas. Kokybiškai rengiamų ir tvarkomų veiklos dokumentų ekonominė svarba ir nauda. Kita svarbi informacija. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl išleidimo kasmetinių atostogų. Finansininko pareigybės nuostatai. Dėl bendradarbiavimo. Dėl bilietų rezervavimo. Komercinis pasiūlymas. Dėl kvietimo atvykti. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Pažyma apie darbą. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Susirinkimo dalyvių sąrašas. Statybinių medžiagų nurašymo aktas. Apskaitos dokumentų perdavimo ir priėmimo aktas. Išvados. Priedai (4).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2007-10-15
 • Įmonės charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "Žuvėdra"

  Įmonės charakteristika. Priedai: Informacinių siunčiamųjų dokumentų blankas. Įsakymų blankas. Motyvacinis laiškas. Įsakymas dėl griežtos atskaitomybės dokumentų. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Buhalterio pareigybės nuostatai. Iniciatyvinis raštas. Atsakomasis raštas. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Pažyma apie darbą. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Apskaitos blankų perdavimo aktas. Kompiuterio nurašymo aktas. Gyvenimo aprašymas. Aiškinamasis raštas. Lydraštis. Garantinis raštas.
  Raštvedyba, namų darbas(29 puslapiai)
  2007-03-23
 • Įmonės dokumentai: AB "Saulė"

  Teorinė dalis. Sutartis ir kontraktas. Dokumentai. Raštų blankas. Įsakymų blankas. Prašymas dėl pažymos išdavimo ankstesnėje darbovietėje (surašytas ranka). Pasiaiškinimas dėl darbo drausmės pažeidimo. Gyvenimo aprašymas (lietuvių kalba). Įsakymas dėl dokumentų nurašymo komisijos sudarymo. Įsakymas dėl vardas ir pavardė nemokamų atostogų. Buhalterio pareigybės nuostatai. Komercinė sutartis (originali). Atsakomasis raštas. Tarnybinis pranešimas papildomo finansavimo. Protokolas. Naikinti atrinktų bylų aktas. Bylų perėmimo aktas. Archyvo pažymėjimas.
  Raštvedyba, namų darbas(20 puslapių)
  2006-04-12
 • Įmonės dokumentų registravimas: "Bonum publicum"

  Įvadas. "Bonum publicum". Įmonės dokumentų registravimas. Išvados. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2006-09-30
 • Įmonės dokumentų registravimo tikslai ir formos: AB bankas "Hansa - LTB"

  Įžanga. AB bankas "Hansa - LTB" aprašymas. Įmonės dokumentų registravimo tikslai ir formos. Išvados. Priedai (5).
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2006-09-30
 • Įmonės dokumentų valdymas: statybos įmonė

  Įvadas. Mano darbo tikslas yra išanalizuoti statybų įmonės raštvedybos sistemą, dokumentų rengimo, tvarkymo ir registravimo procedūras. Įmonės veikla. Tai viena didžiausių Lietuvos statybų paslaugų ir nekilnojamo turto valdymo bendrovė, užsiimanti rangos darbų valdymu, atliekanti visus statybos bei rekonstrukcijos darbus. Raštvedybos sistema. Dokumentų rengimas ir tvarkymas. Dokumentų registravimas. Priedai: Gyvenimo aprašymas. Motyvacinis laiškas. Rekomendacija. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Paaiškinimas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Prašymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo.
  Raštvedyba, namų darbas(12 puslapių)
  2010-04-06
 • Įmonės raštvedybos sistemos analizė: kooperatyvas "Kėdainių konservai"

  Trumpas įmonės veiklos aprašymas. Įmonės valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentų apyvartos schema ir aprašymas. Registravimo priemonės ir reikalavimai. Bylų sudarymas, nomenklatūra. Išvados ir pastabos.
  Raštvedyba, namų darbas(11 puslapių)
  2006-10-02
 • Įmonės raštvedybos sistemos analizė: UAB "Valkenda"

  Įvadas. Trumpas UAB "Valkenda" įmonės veiklos aprašymas. UAB "Valkenda" valdymo struktūra. Raštvedybos sistema. Dokumentų apyvartos schema ir aprašymas. Dokumentų registravimas. Bylų nomenklatūra. Išvados ir pastabos.
  Raštvedyba, namų darbas(6 puslapiai)
  2007-09-11
 • Įmonės rengiamų dokumentų pavyzdžiai: UAB "Dentida"

  Juridinis statusas. Veiklos sritis. Struktūra. Personalo sudėtis. Veiklos dokumentų grupės. Dokumentų apyvartos organizavimas. Kita informacija. Įstaigos siunčiamųjų ir rengiamų dokumentų blankas. Įsakymų blankas. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas. Administratoriaus pareigybinės nuostatos. Pažyma. Protokolas. Nurašymo aktas.
  Raštvedyba, namų darbas(17 puslapių)
  2007-03-14
 • Įmonės veikla ir dokumentai: UAB "Ratai"

  Įvadas. Uždarosios akcinės bendrovės "Ratai" charakteristika. Uždarosios akcinės bendrovės "Ratai" veiklos dokumentai. Asmens byla. Bylos vidaus apyrašas. Prašymas priimti į darbą. Europass gyvenimo aprašymas. Socialinio draudimo pažymėjimas. Rekomendacija. Darbo sutartis. Pareigybės nuostatai. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbuotojo darbo pažymėjimas. Asmens kortelė. Pažyma. Prašymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Įsakymas dėl skatinimo. Išvados. Priedas (1).
  Raštvedyba, namų darbas(34 puslapiai)
  2011-05-17
 • Įmonės veiklos dokumentai: VĮ "Jaunimo idėjų agentūra"

  Dokumentų valdymo namų darbas. Įvadas. Darbo tikslas – remiantis Lietuvoje galiojančiai bei patvirtintais įstatymais, teisės aktais ir dokumentų valdymo taisyklėmis, išanalizuoti biudžetinės įstaigos charakteristiką bei tinkamai pateikti veiklos dokumentus. Įmonės charakteristika. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl nemokamų atostogų. Europass. Įsakymas. Dėl komandiruotės į Panevėžį. Įsakymas dėl priėmimo į darbą. Rekomendacija dėl personalo vadovo pareigų. Biuro administratorės – apskaitininkės. pareiginiai nuostatai. Pažyma apie gautas pajamas. Darbo sutartis. Socialinio draudimo pažymėjimas. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis. Darbo pažymėjimas. Asmens kortelė. Išvados. Priedas (1).
  Raštvedyba, namų darbas(29 puslapiai)
  2010-08-20
 • Įmonės veiklos dokumentų rengimo analizė: UAB "Žvaigždutė"

  Įvadas. Įsakymas. Nutarimas. Prašymas. Pažyma. Pasiaiškinimas. Išvados ir pasiūlymai.
  Raštvedyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2008-01-22
 • Juridinę reikšmę turintys rekvizitai

  Bendrieji reikalavimai. Dokumento sudarytojo pavadinimas. Dokumento data. Dokumento registracijos numeris. Dokumento tvirtinimo žyma. Dokumento parašo rekvizitas.
  Raštvedyba, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-27
 • Kalbos kultūra ir verslo korespondencija

  UAB "Svaja" (blankas). Prašymas. Rekomendacija dėl įdarbinimo. Prašymas dėl vienkartinės pašalpos skyrimo. Įsakymas. Dėl Sandros Sandrytės priėmimo į darbą. Inventoriaus nurašymo aktas. Nurašomo inventoriaus sąrašas. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Akcininkų sąrašas. Darbuotojų susirinkimo protokolas (išrašas). Pažyma apie darbą. Dėl bendradarbiavimo (raštas).
  Raštvedyba, namų darbas(13 puslapių)
  2007-06-12
 • Motyvacinis laiškas (4)

  Motyvacinis laiškas dėl personalo vadovo pareigų. Uždarosios akcinės bendrovės "Qwerty" direktoriui.
  Raštvedyba, namų darbas(1 puslapis)
  2010-03-23
Puslapyje rodyti po