Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "Senukai"

Charakteristika ir veiklos dokumentai: UAB "Senukai"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Dokumentų valdymo savarankiškas darbas - projektas. Įvadas. Teorinė dalis. Praktinė dalis. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl kasmetinių atostogų suteikimo. Gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos steigimo. Įsakymas dėl perkėlimo į administratorės pareigas. Įsakymas dėl kasmetinių atostogų. Uždarosios akcinės bendrovės "senukai" instruktavimo darbo vietoje instrukcijos (skambučių operatoriui). Dėl patalpų nuomos. Rekomendacija dėl vyresniosios administratorės pareigų. Pažyma apie pareigas. Pažyma apie vidutinį darbo užmokestį. Direktorių valdybos posėdžio protokolas. Tiekimo skyriaus darbuotojų sąrašas. Medžiagų nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. 2010 metų dokumentacijos planas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Dokumentų rengimo, tvarkymo, saugojimo darbai vadinami dokumentų valdymu. Šios srities turinys ir problemos yra aktualūs visiems asmenims, kurių veiklos objektas yra arba bus darbas su dokumentais. Man labai svarbu suvokti įstaigos vidaus administravimo esmę, gauti dokumentų rengimo, įforminimo, bylų tvarkymo bei saugojimo teorinių žinių bei praktinių įgūdžių. Mano pasirinkta įmonė UAB "Senukai", kurios veikla prasidėjo 1992 m.
Šio darbo tikslas išmokti dokumentus rengti taip, kad jie atitiktų Dokumentų rengimo taisyklėse nustatytus bendruosius dokumentų rengimo reikalavimus.
Šio darbo uždaviniai:
• Įgyti gerų dokumentų rengimo įgūdžių;
• Gebėti parengti veiklos dokumentų sisteminimo metų planą;
• Gebėti dėstomą informaciją pateikti kokybiškai, glaustai, aiškiai ir išsamiai;
• Pagerinti raštu perduodamos informacijos kokybę;
• Prisidėti prie organizacijos įvaizdžio gerinimo;
• Mokėti sudominti būsimą darbdavį.

"Senukai" yra didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities reikmenų prekybos tinklas. Įmonė, pradėjusi savo veiklą prieš 17 metų, šiandien patraukliomis kainomis klientams siūlo gausų, 150 tūkst. pavadinimų prekių, asortimentą. Įmonės juridinis statusas – uždaroji akcinė bendrovė. Uždarosios akcinės bendrovės sudaro labai ženklią Lietuvoje registruotų įmonių dalį. Bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Tai reiškia, kad akcininkas atsako tik ta pinigų suma, kurią jis įnešė už akcijas. Juridinių asmenų registro kodas 58710487, Aukštaičių g. 102, LT – 48620 Kaunas, Tel.: (8 – 65) 58 72 06, el.pašt. senukai@senukai.lt.
Šios įmonės veiklos sritis yra didmeninė bei mažmeninė prekyba. Mažmeninė prekyba. Vienas svarbiausių mažmeninės prekybos srities darbuotojų tikslų – kokybiškas klientų aptarnavimas. Pirkėjais tiesiogiai rūpinasi gausi konsultantų, kasininkų, skyrių vadovų komanda. Asortimentą ir atsargas prekybos centruose valdo asortimento priežiūros ir prekybos tinklo vadybininkai. Didmeninė prekyba. "Senukų" klientai yra ne tik prekybos centrų pirkėjai, bet ir įvairios statybinės, prekybinės, gamybinės, biudžetinės organizacijos, perkančios prekes didmenomis. Ši įmonė turi daugiau nei 10 000 nuolatinių urmo klientų Lietuvoje ir užsienyje. Eksportuoja prekes į Europos ir NVS šalis. Su didmenininkais dirba pardavimo specialistai: regionų pardavimo, realizacijos projektų vadovai, klientų aptarnavimo vadybininkai.
Senukų įmonės struktūrą sudaro – Direktorius, direktoriaus pavaduotojas, administratorė, finansininkas, buhalterė, pardavėjai – konsultantai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRaštvedybos pavyzdys
KategorijaRaštvedyba
TipasPavyzdžiai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis112.22 KB
AutoriusKISS4U
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2011 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasGelmina Tišikienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Charakteristika ir veiklos dokumentai [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Pavyzdžiai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 1 Klasė/kursas
  • Gelmina Tišikienė
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą