Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Raštvedyba>Praktikos ataskaita: archyvavimas

Praktikos ataskaita: archyvavimas

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Praktikos tikslas – susipažinti su dokumentacijos tvarkymo ir apskaitos taisyklėmis, taip pat įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie dokumentų tvarkymą, apskaitą ir saugojimą archyve. Dokumentų valdymo organizavimas. Dokumentų registravimas ir tvarkymas. Parengtų dokumentų registravimas ir tvarkymas. Gautų dokumentų registravimas ir tvarkymas. Bylų sudarymas, įmonės (padalinio) dokumentacijos planas. Bylų tvarkymas. Dokumentų saugojimo vieta ir saugojimo būdai. Laikino saugojimo dokumentai. Ilgo saugojimo dokumentai. Nuolatinio (neriboto) saugojimo dokumentai. Perdavimo į įmonės archyvą terminai. Užbaigtų bylų apskaita, bylų apyrašų sudarymas. Dokumentų saugojimas archyve. Išvados.

Ištrauka

Kiekviena įmonė tvarkydama savo dokumentus remiasi Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklėmis, kurios patvirtintos Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus 2001 m. gruodžio 28 d. įsakymu Nr. 88 (Žin., 2002, Nr. 5-211; 2002, Nr. 70-2957; 2005, Nr. 132-4773). Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės nustato pagrindinius dokumentų rengimo, tvarkymo ir valdymo reikalavimus, kurie taikomi valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių, taip pat kitų subjektų, įgaliotų atlikti viešojo administravimo funkcijas (toliau – įstaigos), rašytiniams ir jiems prilygintiems dokumentams, susijusiems su tų įstaigų veikla.
Kitiems juridiniams asmenims ir įmonėms, registruotoms įstatymų nustatyta tvarka, šie reikalavimai yra rekomendaciniai, tačiau visi savo veiklos dokumentus turi tvarkyti taip, kad jie būtų išsaugoti ir prieinami įstatymuose ir kituose teisės norminiuose aktuose nustatytą laiką.
Šios praktikos tikslas – susipažinti su dokumentacijos tvarkymo ir apskaitos taisyklėmis, taip pat įgyti žinių ir praktinių įgūdžių apie dokumentų tvarkymą, apskaitą ir saugojimą archyve.
Praktikos uždaviniai:
 Susipažinti su darbuotojo, atsakingo už dokumentų saugojimą (archyvaro) pareigomis ir teisėmis.
 Susipažinti su bendrąja dokumentų saugojimo tvarka.
 Susipažinti su dokumentų rengimo ir įforminimo taisyklėmis.
 Susipažinti su dokumentų bylų formavimu.
 Susipažinti su dokumentų perdavimo į archyvą tvarka.
 Susipažinti su užbaigtų bylų saugojimo archyve organizavimu
 Atlikti pavestas užduotis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasRaštvedybos praktikos ataskaita
KategorijaRaštvedyba
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai1
Dydis18.85 KB
Autoriusdzhinga
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasMatiukienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita archyvavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą